Bieg Wiewiórki (6) - Ruda Śląska 2016.08.20
Miejsce [OPEN] Imię Nazwisko Klub/Miejscowość Rok ur. K/M Dystans Czas Miejsce [K] Miejsce [M] Pkt
1 PIOTR MUSKIETORZ MIKOŁÓW 1988
16 000 1:08:59
1 1
2 LESZEK MAŁYSZEK SIEMIANOWICE ŚL 1981
16 000 1:10:10
2 1
3 ZBIGNIEW FIJAŁKOWSKI KRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKA 1962
16 000 1:14:06
3 1
4 JAN PODMOSTKO ZABRZE 1959
16 000 1:15:12
4 1
5 MAREK RÓŻAŃSKI KRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKA 1966
16 000 1:15:23
5 1
6 KRZYSZTOF LEŚNIKOWSKI CHORZÓW 1975
16 000 1:16:21
6 1
7 PRZEMYSŁAW WITKOWSKI CHORZÓW 1984
16 000 1:18:19
7 1
8 MAREK MACIEJEWSKI MYSŁOWICE 1961
16 000 1:19:46
8 1
9 JAKUB PALIK RUDA ŚLĄSKA 1984
16 000 1:19:49
9 1
10 DAMIAN WITAŁA RUDA ŚLĄSKA 1972
16 000 1:20:07
10 1
11 KRZYSZTOF ADAMSKI ZABRZE 1985
16 000 1:20:41
11 1
12 DOROTA WYLECIAŁ KATOWICE 1960 K 16 000 1:20:58 1
1
13 ZBIGNIEW BOŃCZUK RUDA ŚLĄSKA 1973
16 000 1:21:14
12 1
14 MAREK CISZYŃSKI KATOWICE 1964
16 000 1:21:17
13 1
15 BEATA ANDROSZ RUDA ŚLĄSKA 1976 K 16 000 1:21:34 2
1
16 PRZEMYSŁAW ZIELIŃSKI RUDA ŚLĄSKA 1985
16 000 1:22:26
14 1
17 ŁUKASZ KURZEJA RUDA ŚLĄSKA 1979
16 000 1:22:31
15 1
18 KRZYSZTOF KOŹLICKI RUDA ŚLĄSKA 1973
16 000 1:23:08
16 1
19 IZABELA KOPYTO CHORZÓW 1979 K 16 000 1:24:55 3
1
20 MONIKA JARECKA SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 1980 K 16 000 1:25:42 4
1
20 PRZEMYSŁAW BASA KRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKA 1973
16 000 1:25:42
17 1
22 RAFAŁ GRUND SP 9 KATOWICE 2004
16 000 1:26:33
18 1
23 DAMIAN GRUND KATOWICE 1973
16 000 1:26:37
19 1
24 MACIEJ ZAMBRZYCKI ZABRZE 1979
16 000 1:27:09
20 1
25 ANETA RAJDA KRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKA 1976 K 16 000 1:27:56 5
1
25 SŁAWOMIR KAŁUŻA SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 1972
16 000 1:27:56
21 1
25 TOMASZ MATEJEK KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA 1978
16 000 1:27:56
21 1
28 MARCIN ROMANIAK RUDA ŚLĄSKA 1976
16 000 1:30:45
23 1
29 PRZEMYSŁAW BARGIEL RUDA ŚLĄSKA 1976
16 000 1:31:00
24 1
30 JERZY FRYC RUDA ŚLĄSKA 1966
16 000 1:31:17
25 1
31 ZBIGNIEW PALKA RUDA ŚLĄSKA 1981
16 000 1:31:48
26 1
32 DOMINIK SZABATOWSKI RUDA ŚLĄSKA 1978
16 000 1:32:07
27 1
33 MARCIN SOPALA RUDA ŚLĄSKA 1974
16 000 1:32:11
28 1
34 JAROSŁAW GOCLIK RUDA ŚLĄSKA 1966
16 000 1:32:55
29 1
35 DARIUSZ WALKOWSKI RUDA ŚLĄSKA 1964
16 000 1:33:06
30 1
36 KRZYSZTOF WIECZOREK TRUCHTACZ MYSŁOWICE 1968
16 000 1:33:09
31 1
37 DARIUSZ MAŁKIEWICZ PGB SPORTOWA PACZKA KATOWICE 1974
16 000 1:33:12
32 1
38 ADRIAN GAŁĄZKA ŚWIĘTOCHŁOWICE 1984
16 000 1:33:22
33 1
39 RYSZARD DOMAGALSKI ZABRZE 1958
16 000 1:34:32
34 1
40 KRZYSZTOF FAŁEK MIKOŁÓW 1975
16 000 1:34:37
35 1
41 PATRYK MOKRZYCKI SAINT-GOBAIN SQUAD KNURÓW 1977
16 000 1:34:45
36 1
42 ADAM SZABATOWSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 1981
16 000 1:35:45
37 1
43 KLAUDIA ROGALA ZABRZE 1979 K 16 000 1:35:48 6
1
44 PIOTR GOLICZ RUDA ŚLĄSKA 1959
16 000 1:39:08
38 1
45 JANUSZ PRZYŁUDZKI MIKOŁÓW 1952
16 000 1:39:54
39 1
46 ANDRZEJ SZCZERBA SOSNOWIEC 1972
16 000 1:40:26
40 1
47 FILIPE RAMOS KATOWICE 1972
16 000 1:43:07
41 1
48 JAN MUSZYŃSKI BBJM KATOWICE 1945
16 000 1:44:10
42 1
49 DOMINIKA NICIEJEWSKA RUDA ŚLĄSKA 1992 K 16 000 1:44:32 7
1
50 MARIUSZ GÓRZYŃSKI RYBNIK 1984
16 000 1:46:26
43 1
51 JAKUB ABRAHAMOWICZ RYBNIK 1988
16 000 1:46:30
44 1
52 JAN PRZEŚLICA GLIWICE 1947
16 000 1:46:42
45 1
53 KATARZYNA WYSOCKA KATOWICE 1973 K 16 000 1:46:55 8
1
54 ROBERT DŁUCIK RUDA ŚLĄSKA 1973
16 000 1:49:10
46 1
55 DARIA STACHNOWSKA RUDA ŚLĄSKA 1988 K 16 000 1:54:21 9
1
56 PATRYCJA MACHAJSKA MK TEAM KATOWICE 1995 K 16 000 1:57:22 10
1
57 KRZYSZTOF PILARSKI ŁAZISKA GÓRNE 1966
16 000 2:00:22
47 1
58 BOGUSŁAW ZGODA SIEMIANOWICE ŚL. 1963
12 000 0:52:31
48 1
59 JAN MROCZEK RUDA ŚLĄSKA 1967
12 000 0:54:26
49 1
60 IRENEUSZ KRZON KRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKA 1966
12 000 0:55:07
50 1
61 ARKADIUSZ PYKA PANIÓWKI 1985
12 000 0:57:16
51 1
62 BARTŁOMIEJ ZBĄSKI RUDA ŚLĄSKA 1982
12 000 0:57:48
52 1
63 WALDEMAR LOSKA KATOWICE 1974
12 000 1:00:12
53 1
64 TOMASZ WILK MIKOŁÓW 1978
12 000 1:00:19
54 1
65 RYSZARD NIEDŹWIEDZKI CZELADŹ 1962
12 000 1:02:32
55 1
66 TOMASZ KULPOK KRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKA 1980
12 000 1:03:47
56 1
67 RAFAŁ BOGOBOWICZ RUDA ŚLĄSKA 1987
12 000 1:03:50
57 1
68 EUGENIUSZ WADELSKI RUDA ŚLĄSKA 1967
12 000 1:04:03
58 1
69 ŁUKASZ PILARCZYK KATOWICE 1984
12 000 1:06:10
59 1
70 ŁUKASZ AKSAMIT KATOWICE 1982
12 000 1:08:13
60 1
71 KAMIL GORAUS ADS MASNA KRYTYCZNA 1984
12 000 1:08:57
61 1
72 MICHAŁ PRUSEK KATOWICE 1978
12 000 1:10:37
62 1
73 MIROSŁAW MICHALAK TYCHY 1972
12 000 1:11:14
63 1
74 MATEUSZ DUDA RUDA ŚLĄSKA 1991
12 000 1:11:37
64 1
75 KRZYSZTOF HERMAN RUDA ŚLĄSKA 1980
12 000 1:11:38
65 1
76 KINGA PODMOSTKO ZABRZE 2000 K 12 000 1:12:03 11
1
77 WIOLETTA JOŃCZYK KATOWICE 1978 K 12 000 1:12:45 12
1
78 PIOTR WĘGOREK BYTOM 1980
12 000 1:13:20
66 1
79 MAGDALENA MAŁYSZEK SIEMIANOWICE ŚL 1984 K 12 000 1:13:38 13
1
80 ANDRZEJ FLORECKI AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE 1955
12 000 1:13:41
67 1
81 PIOTR ZEMŁA GLIWICE 1969
12 000 1:14:08
68 1
82 KRZYSZTOF BRZYSKI MIKOŁÓW 1974
12 000 1:16:00
69 1
83 KRZYSZTOF DĄBROWSKI ZABRZE 1973
12 000 1:16:13
70 1
84 IWONA PROKOP KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA 1974 K 12 000 1:16:16 14
1
85 RYSZARD JARECKI SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 1957
12 000 1:18:09
71 1
86 MAGDALENA KRZON KRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKA 1990 K 12 000 1:18:17 15
1
87 MONIKA WĘGOREK BYTOM 1980 K 12 000 1:25:03 16
1
88 KAMILA PECIAK ZABRZE 1977 K 12 000 1:26:13 17
1
89 ŁUKASZ MAŁYSA ORZESZE 1982
12 000 1:31:13
72 1
90 ANETA SZCZEPAŃSKA GLIWICE 1980 K 12 000 1:31:15 18
1
91 JERZY NOWOK RUDA ŚLĄSKA 1950
12 000 1:31:18
73 1
92 MARIAN CIESIOŁKA BYTOM 1949
12 000 1:31:20
74 1
93 KRZYSZTOF KALIŃSKI BYTOM 1990
12 000 1:32:18
75 1
94 JUSTYNA MOKRZYCKA BIEGAMY Z SERCEM KNURÓW 1985 K 12 000 1:34:49 19
1
95 PIOTR PALACZ RUDA ŚLĄSKA 1972
8 000 0:35:37
76 1
96 DAMIAN NOWAKOWSKI RUDA ŚLĄSKA 1976
8 000 0:36:11
77 1
97 JAKUB MAKOS SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 1999
8 000 0:36:14
78 1
98 DARIUSZ FURICH SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 1971
8 000 0:37:00
79 1
99 JERZY POŁEĆ KRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKA 1961
8 000 0:37:03
80 1
100 MAREK WYROZUMSKI RUDA ŚLĄSKA 1973
8 000 0:38:28
81 1
101 JANUSZ PILIS MIKOŁÓW 1962
8 000 0:38:39
82 1
102 ROBERT KOWALSKI SBD ENERGETYK RYBNIK 1968
8 000 0:38:44
83 1
103 KRYSTIAN HENISZ RUDA ŚLĄSKA 1999
8 000 0:39:17
84 1
104 WALDEMAR BERESZKO TKKF SATURN CZELADŹ 1952
8 000 0:41:03
85 1
105 RAFAŁ JITNER RUDA ŚLĄSKA 1994
8 000 0:41:13
86 1
106 JAROSŁAW BEJM KATOWICE 1988
8 000 0:41:22
87 1
107 JAKUB MAJNUSZ RUDA ŚLĄSKA 1982
8 000 0:41:28
88 1
108 ADRIAN SZOŁTYSEK PANIÓWKI 1983
8 000 0:42:20
89 1
109 ADAM FAŁEK MIKOŁÓW 2001
8 000 0:42:50
90 1
110 KRZYSZTOF DZIAŁABIJ OLKUSZ 1983
8 000 0:42:53
91 1
111 HENRYK ZORAN RUDA ŚLĄSKA 1968
8 000 0:43:15
92 1
112 KORNEL MILBRANT ADS MASNA KRYTYCZNA RUDA ŚLĄSKA 1983
8 000 0:43:16
93 1
113 ADAM WÓJCIK KRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKA 1980
8 000 0:43:20
94 1
114 JACEK MARTIN CHORZÓW 1971
8 000 0:43:33
95 1
115 KRZYSZTOF MEJER KRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKA 1969
8 000 0:43:35
96 1
116 ZBIGNIEW MAJEK CHORZÓW WPRAWIA W RUCH 1972
8 000 0:43:40
97 1
117 BARBARA NENKO RUDA ŚLĄSKA 1980 K 8 000 0:43:41 20
1
118 ANNA BOGUSZ KATOWICE 1985 K 8 000 0:43:42 21
1
119 MARIUSZ NASTUŁA BYTOM 1979
8 000 0:43:43
98 1
120 JANUSZ KOZŁOWSKI RUDA ŚLĄSKA 1972
8 000 0:44:02
99 1
121 DAWID NIEDBAŁ ADS MASNA KRYTYCZNA KATOWICE 1985
8 000 0:44:04
100 1
122 KATARZYNA MILBRANT ADS MASNA KRYSTYCZNA RUDA ŚLĄSKA 1983 K 8 000 0:44:10 22
1
123 MAŁGORZATA SZARY KATOWICE 1985 K 8 000 0:44:11 23
1
124 KRZYSZTOF MOJ RUDA ŚLĄSKA 1981
8 000 0:44:13
101 1
125 RADOSŁAW RUTKOWSKI KATOWICE 1981
8 000 0:44:15
102 1
126 DAWID STRĄCZEK RUDA ŚLĄSKA 1999
8 000 0:44:25
103 1
127 DARIUSZ BIENEK RUDA ŚLĄSKA 1966
8 000 0:44:29
104 1
128 IRENEUSZ GWÓŹDŹ RUDA ŚLĄSKA 1975
8 000 0:44:57
105 1
129 ANDRZEJ DEPTA RUDA ŚLĄSKA 1967
8 000 0:45:50
106 1
130 MAREK GAŁĄZKA ŚWIĘTOCHŁOWICE 1961
8 000 0:45:55
107 1
131 ŁUKASZ DZIANO SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 1983
8 000 0:46:11
108 1
132 MARIUSZ MROCHEM RUDA ŚLĄSKA 1980
8 000 0:46:29
109 1
133 ANNA BOGDAŃSKA RUDA ŚL 1980 K 8 000 0:46:30 24
1
134 JAKUB BRZOZOWICZ ŚWIĘTOCHŁOWICE 1985
8 000 0:46:31
110 1
135 JAROSŁAW PARYLAK RUDA ŚLĄSKA 1960
8 000 0:47:16
111 1
136 JAROSŁAW PIŁAT KRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKA 1979
8 000 0:47:18
112 1
137 JOANNA TRZEWICARZ KATOWICE 1980 K 8 000 0:47:33 25
1
138 MARCIN PRUSKI RUDA ŚLĄSKA 1979
8 000 0:47:55
113 1
139 MATEUSZ CICHAŃSKI RUDA ŚLĄSKA 1987
8 000 0:48:07
114 1
140 PRZEMYSŁAW MIESZKOWSKI MK TEAM KATOWICE 1985
8 000 0:48:55
115 1
141 TOMASZ KSIĄŻEK RUDA ŚLĄSKA 1977
8 000 0:48:57
116 1
142 KAROLINA GNEZA MIKOŁÓW 1987 K 8 000 0:49:29 26
1
143 SABINA BUJOK KATOWICE 1983 K 8 000 0:49:32 27
1
144 SEBASTIAN MAKOS MYSŁOWICE 2005
8 000 0:49:33
117 1
145 KAMIL GRYC RUDA ŚLĄSKA 1981
8 000 0:50:54
118 1
146 PAULINA CHORZĘPA RUDA ŚLĄSKA 1999 K 8 000 0:50:57 28
1
147 DAWID BAŃCZYK RUDA ŚLĄSKA 1991
8 000 0:51:01
119 1
148 KRZYSZTOF BRZEŹNIAK RUDA ŚLĄSKA 1977
8 000 0:51:15
120 1
149 BOGUSŁAWA KUPIBIDA KATOWICE SILESIA NORDIC TEAM 1959 K 8 000 0:51:24 29
1
150 URSZULA SIDŁO DRUŻYNA BIEGOWA RUDA ŚLĄSKA 1960 K 8 000 0:51:27 30
1
151 MICHAŁ BESLER RUDA ŚLĄSKA 1991
8 000 0:51:53
121 1
152 JAKUB BARGIEL RUDA ŚLĄSKA 2001
8 000 0:52:29
122 1
153 ALEKSANDER CZAJKA MIKOŁÓW 1974
8 000 0:52:35
123 1
154 MAGDALENA ZYSKOWSKA RUDA ŚLĄSKA 1989 K 8 000 0:52:47 31
1
155 ANDRZEJ BOŃCZUK RUDA ŚLĄSKA 1963
8 000 0:54:47
124 1
156 AGATA ROBAKOWSKA KATOWICE 1980 K 8 000 0:54:51 32
1
157 EWA SZYMCZAK BĘDZIN 1984 K 8 000 0:54:52 33
1
158 ROBERT BOŃCZUK RUDA ŚLĄSKA 1975
8 000 0:54:56
125 1
159 ADAM WILSZ PANIÓWKI 1971
8 000 0:54:58
126 1
160 MARTA DĄBROWSKA TYCHY 1982 K 8 000 0:55:34 34
1
161 BOGDAN MULEWSKI ZABRZE 1973
8 000 0:55:38
127 1
162 BARTŁOMIEJ MULEWSKI ZABRZE 2004
8 000 0:55:39
128 1
163 MIROSŁAW STARZYŃSKI RUDA ŚLĄSKA 1976
8 000 0:55:40
129 1
164 MARZENA HELM RUDA ŚLĄSKA 1983 K 8 000 0:56:07 35
1
165 MICHAŁ DZIAŁABIJ KATOWICE 1980
8 000 0:56:15
130 1
166 MICHAŁ BĄKOWSKI RUDA ŚLĄSKA 1977
8 000 0:56:39
131 1
167 AGNIESZKA KAŁUŻA SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 1976 K 8 000 0:56:47 36
1
168 AGNIESZKA CICHY RUDA ŚLĄSKA 1983 K 8 000 0:56:55 37
1
169 HALINA PAKOSZ RUDA ŚLĄSKA 1987 K 8 000 0:57:54 38
1
170 DOROTA ZEMŁA GLIWICE 1997 K 8 000 0:59:33 39
1
171 SABINA SZYDŁOWSKA CHORZÓW 1967 K 8 000 0:59:55 40
1
172 OLGA LOTKA KATOWICE 1986 K 8 000 1:01:05 41
1
173 JOANNA PŁOCINIAK RUDA ŚLĄSKA 1982 K 8 000 1:01:09 42
1
174 AGNIESZKA NOWOK RUDA ŚLĄSKA 1981 K 8 000 1:01:58 43
1
175 MARTA NOWOK RUDA ŚLĄSKA 1986 K 8 000 1:02:40 44
1
176 DANUTA MROCZEK RUDA ŚLĄSKA 1970 K 8 000 1:02:41 45
1
177 TADEUSZ JANICZEK BYTOM 1940
8 000 1:03:53
132 1
178 SYLWIA JENOTA-SIKORA RUDA ŚLĄSKA 1990 K 8 000 1:07:28 46
1
179 MARTYNA MILIK RUDA ŚLĄSKA 1989 K 8 000 1:09:31 47
1
180 KRZYSZTOF POŁEĆ RUDA ŚLĄSKA 1987
4 000 0:17:42
133 1
181 KINGA MROWIEC RUDA ŚLASKA 2001 K 4 000 0:18:42 48
1
182 MICHAŁ SZARY RUDA ŚLĄSKA 1994
4 000 0:18:44
134 1
183 SŁAWOMIR WIEROŃSKI ZABRZE 1983
4 000 0:19:14
135 1
184 MARCIN ADAMIEC RUDA ŚLĄSKA 1976
4 000 0:19:37
136 1
185 KAMIL GAJDA RUDA ŚLĄSKA 1989
4 000 0:20:58
137 1
186 ŁUKASZ JAWORECKI GIM NR 3 RUDA ŚL 2002
4 000 0:21:25
138 1
187 NIKODEM ŚWIDER RUDA ŚLĄSKA 2002
4 000 0:21:26
139 1
188 JACEK MAKOWSKI KATOWICE 1988
4 000 0:21:28
140 1
189 ŁUKASZ WODARSKI RUDA ŚLĄSKA 1980
4 000 0:21:41
141 1
190 KAMIL WRÓBEL RUDA ŚLĄSKA 2000
4 000 0:21:53
142 1
191 KRZYSZTOF ŻYCHOŃ KATOWICE 1985
4 000 0:21:57
143 1
192 ZDZISŁAW GÓRECKI RYBNIK 1955
4 000 0:21:59
144 1
193 PAWEŁ JAWORECKI ZABRZE 1964
4 000 0:22:03
145 1
194 MATEUSZ WISOWSKI RUDA ŚLĄSKA 1989
4 000 0:22:05
146 1
195 KRZYSZTOF MAŁEK KOSTUCHNA BIEGA 1975
4 000 0:22:08
147 1
196 PAWEŁ WIŚNIEWSKI GLIWICE 1988
4 000 0:22:14
148 1
197 GRZEGORZ KORZENIOWSKI BYTOM MIECHOWICE 1975
4 000 0:22:19
149 1
198 ADAM ŻYCHOŃ KATOWICE 1986
4 000 0:22:27
150 1
199 KATARZYNA OLSCHIMKE KATOWICE 1982 K 4 000 0:22:30 49
1
200 HANNA YOUSSEF RUDA ŚLĄSKA 2006
4 000 0:22:41
151 1
201 TOMASZ KOZIOŁEK KATOWICE 1974
4 000 0:22:56
152 1
202 MAGDALENA HULOK RUDA ŚLĄSKA 1984 K 4 000 0:22:59 50
1
203 BENIAMIN JONAS SP 6 RUDA ŚL 2004
4 000 0:23:03
153 1
204 MARIUSZ MARCINIAK SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 1986
4 000 0:23:11
154 1
205 KRYSTIAN MARMUROWICZ KATOWICE 1976
4 000 0:23:26
155 1
206 KRZYSZTOF KACZMARCZYK CHORZÓW 1981
4 000 0:23:28
156 1
207 WŁADYSŁAW JAWORECKI RUDA ŚLĄSKA 1965
4 000 0:23:30
157 1
208 JAROSŁAW KULEJ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 1968
4 000 0:23:34
158 1
209 EWELINA PIETREK ADS MASNA KRYTYCZNA 1985 K 4 000 0:23:38 51
1
210 BOŻENA MICHALSKA RUDA ŚL 1986 K 4 000 0:23:48 52
1
211 PAWEŁ STUDNIK RUDA ŚLĄSKA 1998
4 000 0:23:52
159 1
212 KRZYSZTOF PISS ZABRZE 1973
4 000 0:24:40
160 1
213 MICHAŁ DEPTA RUDA ŚLĄSKA 2004
4 000 0:24:54
161 1
214 KRZYSZTOF POLAK OPEL ACTIVE TEAM RUDA ŚLĄSKA 1973
4 000 0:25:04
162 1
215 KATARZYNA PAKOSZ RUDA ŚLĄSKA 1991 K 4 000 0:25:07 53
1
216 JOLANTA DUCZYŃSKA KATOWICE 1972 K 4 000 0:25:15 54
1
217 DAWID WYSOCKI KATOWICE 2004
4 000 0:25:17
163 1
218 ADRIAN LOREK KATOWICE 1981
4 000 0:25:30
164 1
219 DARIA GORAUS-GŁOWANIA RUDA ŚLĄSKA 1990 K 4 000 0:25:53 55
1
220 DARIUSZ ZYSKOWSKI RUDA ŚLĄSKA 1967
4 000 0:25:55
165 1
221 SZYMON MROCHEM SP 8 RUDA ŚLĄSKA 2004
4 000 0:25:57
166 1
222 WERONIKA PILARSKA ŁAZISKA GÓRNE 1994 K 4 000 0:25:59 56
1
223 AGNIESZKA RURAŃSKA KATOWICE 1987 K 4 000 0:26:11 57
1
224 TOMASZ MASTEK RUDA ŚLĄSKA 1990
4 000 0:26:15
167 1
225 KRZYSZTOF NOGALSKI KATOWICE 1979
4 000 0:26:37
168 1
226 EWA MAREK KATOWICE 1980 K 4 000 0:26:57 58
1
227 MAREK KOPALA KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA 1969
4 000 0:27:10
169 1
228 GRZEGORZ SITKO CHORZÓW 1991
4 000 0:27:12
170 1
229 ADAM SITKO CHORZÓW 1992
4 000 0:27:22
171 1
230 EWA WILSZ PANIÓWKI 1974 K 4 000 0:27:53 59
1
231 NOLAN SOLARZ TKKF HADES MIKOŁÓW 2007
4 000 0:27:55
172 1
232 ARKADIUSZ SOLARZ TKKF HADES MIKOŁÓW 1976
4 000 0:27:56
173 1
233 NORBERT BRODIUK GLIWICE 1973
4 000 0:28:20
174 1
234 PAWEŁ BRODIUK GLIWICE 1992
4 000 0:28:21
175 1
235 DANUTA KSIĄŻEK RUDA ŚLĄSKA 1976 K 4 000 0:28:32 60
1
236 TOMASZ KUDZIA RUDA ŚLĄSKA 1985
4 000 0:28:34
176 1
237 MAREK KUDZIA RUDA ŚL 1991
4 000 0:28:35
177 1
238 MARZENA KOTAS RUDA ŚLĄSKA 1984 K 4 000 0:28:49 61
1
239 MAŁGORZATA KOTOWICZ ZABRZE 1984 K 4 000 0:28:55 62
1
240 PIOTR GRZYŚKA ZABRZE 1982
4 000 0:28:57
178 1
241 DAWID LIGĘZA RUDA ŚLĄSKA 2000
4 000 0:28:59
179 1
242 ANNA AUGUSTYN ADS MASNA KRYTYCZNA KATOWICE 1981 K 4 000 0:29:10 63
1
243 ANTONI WÓJTOWICZ SP 67 KATOWICE 2004
4 000 0:29:20
180 1
244 DOROTA HADRIAN BYTOM 1984 K 4 000 0:29:22 64
1
245 ZBIGNIEW DYBA BYTOM 1976
4 000 0:29:26
181 1
246 DAMIAN DYBA BYTOM 2001
4 000 0:29:27
182 1
247 EDWARD KUREK KATOWICE 1939
4 000 0:29:30
183 1
248 ŻANETA GAJDA RUDA ŚLĄSKA 1990 K 4 000 0:29:32 65
1
249 TOMASZ PACHOLSKI RUDA ŚLĄSKA 1970
4 000 0:30:28
184 1
250 PIOTR HAHN PANIÓWKI 1982
4 000 0:31:01
185 1
250 ALEKSANDRA NIEDŹWIEDZKA ŁAZISKA GÓRNE 1990 K 4 000 0:31:01 66
1
252 CEZARY STARZYŃSKI RUDA ŚLĄSKA 2005
4 000 0:31:17
186 1
253 GABRIELA BARGIEL RUDA ŚL 1976 K 4 000 0:31:24 67
1
254 ALEKSANDRA MAŁEK KOSTUCHNA BIEGA 1974 K 4 000 0:31:27 68
1
255 MARZENA STARZYŃSKA RUDA ŚLĄSKA 1976 K 4 000 0:31:34 69
1
256 MICHAŁ KORZENIOWSKI BYTOM MIECHOWICE 2005
4 000 0:31:48
187 1
257 MONIKA OSADNIK RUDA ŚLĄSKA 1991 K 4 000 0:32:16 70
1
257 AGNIESZKA PABICH RUDA ŚLĄSKA 1988 K 4 000 0:32:16 70
1
259 IZABELLA SZYMROSZCZYK RUDA ŚLĄSKA 1992 K 4 000 0:32:20 72
1
260 ALEKSANDRA ZMUDA RUDA ŚL 1984 K 4 000 0:32:38 73
1
261 KATARZYNA MROCHEM RUDA ŚLĄSKA 1982 K 4 000 0:32:42 74
1
262 KAZIMIERZ ŁOPATKA PIEKARY ŚLĄSKIE 1935
4 000 0:33:26
188 1
263 MONIKA MROCZEK G 3 RUDA ŚLĄSKA 2002 K 4 000 0:33:32 75
1
263 SABINA SZCZYPKA KATOWICE 1988 K 4 000 0:33:32 75
1
265 OLGIERD JĘDRUŚ MYSŁOWICE 1950
4 000 0:33:59
189 1
266 KAJETAN SOSIN SP 1 CHORZÓW 2008
4 000 0:34:14
190 1
267 ADAM SOSIN BIEGNĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 1973
4 000 0:34:15
191 1
268 OLGA KOZIOŁEK KATOWICE 2005 K 4 000 0:35:08 77
1
269 KINGA WYSOCKA SP 67 KATOWICE 2006 K 4 000 0:35:17 78
1
270 ALEKSANDRA KUPFER RUDA ŚLĄSKA 1974 K 4 000 0:35:26 79
1
271 HANNA WÓJTOWICZ SP 67 KATOWICE 2007 K 4 000 0:36:33 80
1
272 WIKTORIA WRÓBEL RUDA ŚLĄSKA 2005 K 4 000 0:37:22 81
1
273 JULIA BOMBA DARE2RUN.PL BĘDZIN 2011 K 4 000 0:51:07 82
1
274 ROBERT BOMBA DARE2RUN.PL BĘDZIN 1978
4 000 0:52:01
192 1











Nordic Walking
Miejsce [OPEN] Imię Nazwisko Klub/Miejscowość Rok ur. K/M Dystans Czas Miejsce [K] Miejsce [M] Pkt
1 JOANNA KOŁODZIEJ RUDA ŚLĄSKA 1968 K 16 000 2:04:01 1
1











Nordic Walking
Miejsce [OPEN] Imię Nazwisko Klub/Miejscowość Rok ur. K/M Dystans Czas Miejsce [K] Miejsce [M] Pkt
1 MARCIN HAŁAS CZECHOWICE DZIEDZICE 1984
16 000 2:04:01
1 1
3 ANDRZEJ SPERCZYŃSKI RUDA ŚLĄSKA FABRIKA NORDIKA 1968
16 000 2:11:46
2 1
4 SŁAWOMIR WIŚNIEWSKI ZABRZE 1967
16 000 2:17:18
3 1
5 MAREK SIDŁO DRUŻYNA BIEGOWA RUDA ŚLĄSKA 1958
16 000 2:18:39
4 1
6 KRZYSZTOF ŚWIERC DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PL 1965
12 000 1:35:21
5 1
7 FRANCISZEK HAJDUK RADZIONKÓW 1964
12 000 1:41:01
6 1
8 ANDRZEJ SYNOWIEC RUDA ŚLĄSKA 1966
12 000 1:51:00
7 1
9 BEATA TKOCZ ZABRZE 1972 K 12 000 1:51:14 2
1
10 URSZULA TKOCZ MIKOŁÓW 1951 K 12 000 1:51:28 3
1
11 ALICJA TKOCZ FABRIKA NORDIKA RUDA ŚLĄSKA 1963 K 12 000 1:53:49 4
1
12 MARZANNA WIŚNIEWSKA ZABRZE 1968 K 12 000 2:13:55 5
1
13 ILONA SZENDZIELORZ FABRIKA NORDIKA RUDA ŚLĄSKA 1957 K 8 000 1:05:27 6
1
14 MARIA WITKOWSKA KATOWICE 1953 K 8 000 1:05:37 7
1
15 ADAM TKOCZ FABRIKA NORDIKA RUDA ŚLĄSKA 1966
8 000 1:05:54
8 1
16 ZDZISŁAW MAJEK KATOWICE 1947
8 000 1:06:18
9 1
17 KATARZYNA WOLNIEWICZ RUDA ŚLĄSKA 1970 K 8 000 1:06:44 8
1
18 ALEKSANDRA RACZYŃSKA CHORZÓW 1938 K 8 000 1:09:31 9
1
19 JERZY GÓRNIK KATOWICE 1949
8 000 1:09:55
10 1
20 ANDRZEJ RYGULSKI ŁAZISKA GÓRNE 1954
8 000 1:11:12
11 1
21 BARBARA PAWŁOWSKA-SOSIN CHORZÓW 1953 K 8 000 1:12:01 10
1
21 MARIA MROWIEC BYTOM 1943 K 8 000 1:12:01 10
1
23 STANISŁAW SOSIN CHORZÓW 1946
8 000 1:12:02
12 1
24 JOANNA KORZENIOWSKA BYTOM MIECHOWICE 1979 K 8 000 1:12:32 12
1
25 JOLANTA PŁASZCZEWSKA KATOWICE 1967 K 8 000 1:12:53 13
1
26 BOŻENA WISOWSKA RUDA ŚLĄSKA 1970 K 8 000 1:14:12 14
1
27 DANUTA WARZOCHA FABRIKA NORDIKA RUDA ŚLĄSKA 1957 K 8 000 1:14:50 15
1
28 ELŻBIETA WIKTORZAK KATOWICE 1960 K 8 000 1:17:01 16
1
29 BEATA STACHOWIAK KATOWICE 1971 K 8 000 1:17:04 17
1
30 DOROTA KOWALSKA RYBNIK 1968 K 8 000 1:21:45 18
1
31 ANNA SKUTA RUDA ŚLĄSKA 1976 K 8 000 1:23:20 19
1
32 JOLANTA DZIAŁABIJ KATOWICE 1959 K 8 000 1:31:04 20
1
33 JÓZEF DZIAŁABIJ KATOWICE 1956
8 000 1:31:05
13 1
34 IZABELA AUGUST-REZA GLIWICE 1976 K 8 000 1:39:03 21
1
35 MARIAN ADAMUS BYTOM 1949
4 000 0:28:36
14 1
36 ZBIGNIEW WYLECIAŁ KATOWICE 1953
4 000 0:29:07
15 1
37 MAREK MAKOWSKI TYCHY 1958
4 000 0:30:06
16 1
38 JERZY RURAŃSKI STADION ŚLĄSKI 1948
4 000 0:32:06
17 1
39 MAREK WITOR MK TEAM 1989
4 000 0:33:18
18 1
40 BOGDAN ŚCIBISZ SOSNOWIEC 1943
4 000 0:33:39
19 1
41 MAŁGORZATA KAPICA MK TEAM 1957 K 4 000 0:34:07 22
1
41 KLAUDIA KAPICA MK TEAM SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 1983 K 4 000 0:34:07 22
1
43 ZYGMUNT SCHAEFER POLONIA PIEKARY ŚLĄSKIE 1948
4 000 0:35:33
20 1
44 IRENA KACZMARCZYK KATOWICE 1952 K 4 000 0:35:50 24
1
45 SONIA FURICH SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 1992 K 4 000 0:36:10 25
1
46 HONORATA SIDŁO-JÓZEFIAK CHORZÓW 1991 K 4 000 0:36:24 26
1
47 ZYGMUNT KURPET JASTRZĘBIE ZDRÓJ 1956
4 000 0:37:15
21 1
48 BARBARA MIKA FABRIKA NORDIKA 1955 K 4 000 0:37:35 27
1
49 KATARZYNA WÓJCIK FABRIKA NORDIKA RUDA ŚLĄSKA 1980 K 4 000 0:37:52 28
1
50 JULIA ZIĘBA KATOWICE 1944 K 4 000 0:38:20 29
1
51 JOANNA MIKA FABRIKA NORDIKA RUDA ŚLĄSKA 1976 K 4 000 0:38:39 30
1
52 DANUTA KRÓLIKOWSKA-ŁOSKOT STADION ŚLĄSKI 1956 K 4 000 0:38:46 31
1
53 URSZULA BARTOSZ RUDA ŚLĄSKA 1971 K 4 000 0:38:48 32
1
54 IWONA ZARADNA-SZYMAŃSKA SIEMIANOWICE ŚL. 1956 K 4 000 0:39:04 33
1
55 KRYSTYNA MAJEK KATOWICE 1947 K 4 000 0:39:28 34
1
56 JANINA ZAMBRZYCKA ZABRZE 1953 K 4 000 0:43:45 35
1
57 KRYSTYNA KOZIOŁEK KATOWICE 1974 K 4 000 0:44:58 36
1
58 ZUZANNA KIWIC FABRIKA NORDIKA RUDA ŚLĄSKA 1966 K 4 000 0:45:02 37
1
59 MAGDALENA BEDNARZ CHORZÓW 1988 K 4 000 0:48:30 38
1
60 BEATA PINDRAL-BEDNARZ CHORZÓW 1964 K 4 000 0:48:33 39
1
61 JERZY BEDNARZ CHORZÓW 1964
4 000 0:48:35
22 1
62 BOGUSŁAWA KURPET JASTRZĘBIE ZDRÓJ 1953 K 4 000 0:50:04 40
1
63 GRAŻYNA DZIEDZIC RUDA ŚLĄSKA 1954 K 4 000 0:51:17 41
1
64 IZABELA PALACZ RUDA ŚLĄSKA 1974 K 4 000 0:51:18 42
1