Bieg Wiewiórki (4) - Ruda Śląska 2016.05.21
Miejsce [OPEN] Imię Nazwisko Klub/Miejscowość Rok ur. K/M Dystans Czas Miejsce [K] Miejsce [M] Pkt
1 PRZEMYSŁAW BASA KRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKA 1973
16 000 1:00:54
1 1
2 PIOTR MUSKIETORZ MIKOŁÓW 1988
16 000 1:01:32
2 1
3 PAWEŁ TOMASZEWSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 1997
16 000 1:02:07
3 1
4 MARIUSZ LUKASCZYK RUDA ŚLĄSKA 1978
16 000 1:04:36
4 1
5 IRENEUSZ KRZON KRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKA 1966
16 000 1:06:24
5 1
6 ŁUKASZ PILARCZYK KATOWICE 1984
16 000 1:06:42
6 1
7 RAFAŁ MYKAŁA KATOWICE 1973
16 000 1:07:45
7 1
8 PIOTR PALACZ RUDA ŚLĄSKA 1972
16 000 1:08:12
8 1
9 DARIUSZ FURICH SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 1971
16 000 1:08:19
9 1
10 KRZYSZTOF LEŚNIKOWSKI CHORZÓW 1975
16 000 1:09:48
10 1
11 JAN PODMOSTKO ZABRZE 1959
16 000 1:09:49
11 1
12 KRZYSZTOF MOJ RUDA ŚLĄSKA 1981
16 000 1:10:38
12 1
13 ROBERT KOWALSKI SBD ENERGETYK RYBNIK 1968
16 000 1:11:03
13 1
14 SZYMON TOMASZEWSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2000
16 000 1:11:21
14 1
15 BARTOSZ TOMASZEWSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 1970
16 000 1:11:23
15 1
16 DAMIAN WITAŁA RUDA ŚLĄSKA 1972
16 000 1:11:25
16 1
17 KRZYSZTOF ADAMSKI ZABRZE 1985
16 000 1:11:56
17 1
18 MAREK SZESZKO KRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKA 1964
16 000 1:12:33
18 1
19 JACEK MARTIN CHORZÓW 1971
16 000 1:12:57
19 1
20 DAMIAN NOWAKOWSKI RUDA ŚLĄSKA 1976
16 000 1:13:08
20 1
21 JANUSZ PILIS MIKOŁÓW 1962
16 000 1:13:24
21 1
22 WOJCIECH WOJTYCZKA RUDA ŚLĄSKA 1985
16 000 1:13:45
22 1
23 KRZYSZTOF NIEDZIELA RUDA ŚLĄSKA 1982
16 000 1:14:13
23 1
24 TOMASZ MATEJEK KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA 1978
16 000 1:14:29
24 1
25 KRZYSZTOF KOŹLICKI RUDA ŚLĄSKA 1973
16 000 1:14:41
25 1
26 SŁAWOMIR MAŃKA MIKOŁÓW 1978
16 000 1:15:10
26 1
27 TOMASZ KULPOK KRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKA 1980
16 000 1:15:15
27 1
28 ZBIGNIEW BOŃCZUK RUDA ŚLĄSKA 1973
16 000 1:15:45
28 1
29 SŁAWOMIR KAŁUŻA SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 1972
16 000 1:16:11
29 1
29 KRZYSZTOF MAJEK KATOWICE 1971
16 000 1:16:11
29 1
31 MARCIN MAŁYSA CHORZÓW 1981
16 000 1:16:12
31 1
32 JAROSŁAW MEJER WYRY 1992
16 000 1:16:47
32 1
33 ŁUKASZ KURZEJA RUDA ŚLĄSKA 1979
16 000 1:16:48
33 1
34 KRZYSZTOF MEJER KRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKA 1969
16 000 1:16:49
34 1
35 ADRIAN GAŁĄZKA ŚWIĘTOCHŁOWICE 1984
16 000 1:16:54
35 1
36 MAREK MICHALSKI RUDA ŚLĄSKA 1965
16 000 1:17:43
36 1
37 MACIEJ ZAMBRZYCKI ZABRZE 1979
16 000 1:18:53
37 1
38 ANETA RAJDA KRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKA 1976 K 16 000 1:19:05 1
1
39 DOMINIK SZABATOWSKI RUDA ŚLĄSKA 1978
16 000 1:20:01
38 1
40 JERZY FRYC RUDA ŚLĄSKA 1966
16 000 1:20:25
39 1
41 GRZEGORZ OLEŚ RUDA ŚLĄSKA 1977
16 000 1:20:46
40 1
42 BARBARA OLSCHIMKE-MARMUROWICZ SILESIA NORDIC TEAM 1973 K 16 000 1:20:54 2
1
43 MAREK CISZYŃSKI KATOWICE 1964
16 000 1:20:59
41 1
44 WOJCIECH KULIK ŚWIĘTOCHŁOWICE 1979
16 000 1:21:02
42 1
45 RAFAŁ GRUND SP 9 KATOWICE 2004
16 000 1:21:08
43 1
46 DAMIAN GRUND KATOWICE 1973
16 000 1:21:10
44 1
47 MARIAN SKRZYPSKI KRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKA 1950
16 000 1:21:14
45 1
48 MARCIN SOPALA RUDA ŚLĄSKA 1974
16 000 1:21:35
46 1
49 RADOSŁAW RUTKOWSKI KATOWICE 1981
16 000 1:21:59
47 1
50 PATRYK MOKRZYCKI SAINT-GOBAIN SQUAD KNURÓW 1977
16 000 1:23:05
48 1
51 JAKUB BRZOZOWICZ ŚWIĘTOCHŁOWICE 1985
16 000 1:23:20
49 1
52 TOMASZ KSIĄŻEK RUDA ŚLĄSKA 1977
16 000 1:23:39
50 1
53 ANDRZEJ FLORECKI AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE 1955
16 000 1:24:03
51 1
54 KATARZYNA WOJTYCZKA RUDA ŚLĄSKA 1985 K 16 000 1:24:19 3
1
55 JAROSŁAW GOCLIK RUDA ŚLĄSKA 1966
16 000 1:24:23
52 1
56 IZABELA KOPYTO CHORZÓW 1979 K 16 000 1:24:31 4
1
57 WOJCIECH PĘDOWSKI GLIWICE 1964
16 000 1:26:15
53 1
58 AGATA KUCHARCZYK ZABRZE 1999 K 16 000 1:26:23 5
1
59 AGNIESZKA KUCHARCZYK ZABRZE 1999 K 16 000 1:26:24 6
1
60 PAWEŁ JAWORECKI ZABRZE 1964
16 000 1:27:02
54 1
61 ZBIGNIEW WENCEL ŚWIĘTOCHŁOWICE 1974
16 000 1:27:12
55 1
62 MARIUSZ ZŁOTOŚ ŚWIĘTOCHŁOWICE 1967
16 000 1:27:40
56 1
63 MAREK GAŁĄZKA ŚWIĘTOCHŁOWICE 1961
16 000 1:27:58
57 1
64 DARIUSZ WALKOWSKI RUDA ŚLĄSKA 1964
16 000 1:28:03
58 1
65 MATEUSZ WISOWSKI RUDA ŚLĄSKA 1989
16 000 1:28:23
59 1
66 ROBERT BOŃCZUK RUDA ŚLĄSKA 1975
16 000 1:28:28
60 1
67 DOROTA SZESZKO KRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKA 1962 K 16 000 1:29:55 7
1
68 ARKADIUSZ DORSZYŃSKI RUDA ŚLĄSKA 1978
16 000 1:30:30
61 1
69 KLAUDIA ROGALA ZABRZE 1979 K 16 000 1:30:32 8
1
70 TOSIA SAJDA KATOWICE 1961 K 16 000 1:30:40 9
1
71 JAN PRZEŚLICA GLIWICE 1947
16 000 1:30:50
62 1
72 MARCIN PRUSKI RUDA ŚLĄSKA 1979
16 000 1:31:09
63 1
73 RAFAŁ BUDZYŃSKI BIELSKO-BIAŁA 1979
16 000 1:31:36
64 1
74 DANIEL BANUCHA CHORZÓW 1980
16 000 1:31:38
65 1
75 DAWID BAŃCZYK RUDA ŚLĄSKA 1991
16 000 1:31:56
66 1
76 MICHAŁ DĄDELA BYTOM 1987
16 000 1:36:32
67 1
77 URSZULA SIDŁO DRUŻYNA BIEGOWA RUDA ŚLĄSKA 1960 K 16 000 1:37:05 10
1
78 KATARZYNA KUCZEK SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 1977 K 16 000 1:37:25 11
1
79 PIOTR ZEMŁA GLIWICE 1969
16 000 1:38:04
68 1
80 ADAM MAKOS SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 1974
16 000 1:38:35
69 1
81 DARIUSZ MAŁKIEWICZ PGB SPORTOWA PACZKA KATOWICE 1974
16 000 1:38:40
70 1
82 AGNIESZKA PAWŁOWSKA CHORZÓW 1987 K 16 000 1:39:42 12
1
82 SEBASTIAN PAWŁOWSKI CHORZÓW 1987
16 000 1:39:42
71 1
84 KATARZYNA KRYPCZYK CHORZÓW 1972 K 16 000 1:40:01 13
1
84 BEATA CIOSEK CHORZÓW 1970 K 16 000 1:40:01 13
1
86 MACIEJ ŚMIESZNY RUDA ŚLĄSKA 1966
16 000 1:41:46
72 1
87 MONIKA WĘGOREK BYTOM 1980 K 16 000 1:44:16 15
1
88 HALINA PAKOSZ RUDA ŚLĄSKA 1987 K 16 000 1:45:21 16
1
88 DARIA STACHNOWSKA RUDA ŚLĄSKA 1988 K 16 000 1:45:21 16
1
90 JAROSŁAW SOBOTA RUDA ŚLĄSKA 1964
16 000 1:46:33
73 1
91 MARIAN CIESIOŁKA BYTOM 1949
16 000 1:46:53
74 1
92 ŁUKASZ KURZEJA RUDA ŚLĄSKA 1981
16 000 1:47:08
75 1
93 ANNA KURZEJA RUDA ŚLĄSKA 1985 K 16 000 1:47:16 18
1
94 EWA SZYLEWSKA CHORZÓW 1971 K 16 000 1:50:39 19
1
95 JUSTYNA MOKRZYCKA BIEGAMY Z SERCEM KNURÓW 1985 K 16 000 1:58:55 20
1
96 JAN MROCZEK RUDA ŚLĄSKA 1967
12 000 0:50:19
76 1
97 BARTŁOMIEJ ZBĄSKI RUDA ŚLĄSKA 1982
12 000 0:52:10
77 1
98 EUGENIUSZ WARDELSKI RUDA ŚLĄSKA 1967
12 000 0:52:11
78 1
99 MARCIN ADAMIEC RUDA ŚLĄSKA 1976
12 000 0:59:38
79 1
100 JAN ROMANOWSKI KATOWICE 1961
12 000 1:00:40
80 1
101 ZBIGNIEW PALKA RUDA ŚLĄSKA 1981
12 000 1:00:55
81 1
102 GRZEGORZ WASZTYL KATOWICE 1973
12 000 1:00:57
82 1
103 KRZYSZTOF POLAK OPEL ACTIVE TEAM RUDA ŚLĄSKA 1973
12 000 1:00:58
83 1
104 JAROSŁAW STUDNIK RUDA ŚLĄSKA 1971
12 000 1:01:01
84 1
105 DAWID NIEDBAŁ ADS MASNA KRYTYCZNA KATOWICE 1985
12 000 1:01:23
85 1
106 DAMIAN KACZKIEWICZ GLIWICE 1974
12 000 1:01:29
86 1
107 EUGENIUSZ DOŁGOPOŁY RUDA ŚLĄSKA 1954
12 000 1:01:44
87 1
108 MARLENA ROLNIK MIKOŁÓW 1992 K 12 000 1:02:06 21
1
109 KRZYSZTOF MROZEK RUDA ŚLĄSKA 1977
12 000 1:02:55
88 1
110 MIROSŁAW MICHALAK TYCHY 1972
12 000 1:02:59
89 1
111 KATARZYNA MILBRANT ADS MASNA KRYSTYCZNA RUDA ŚLĄSKA 1983 K 12 000 1:04:17 22
1
112 KORNEL MILBRANT ADS MASNA KRYTYCZNA RUDA ŚLĄSKA 1983
12 000 1:04:18
90 1
113 IWONA PROKOP KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA 1974 K 12 000 1:05:48 23
1
114 MICHAŁ PRUSEK KATOWICE 1978
12 000 1:05:52
91 1
115 PAWEŁ WIŚNIEWSKI GLIWICE 1988
12 000 1:06:56
92 1
116 JAROSŁAW SIARKA ZABRZE 1983
12 000 1:07:17
93 1
117 ŁUKASZ DZIANO SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 1983
12 000 1:07:35
94 1
118 KRZYSZTOF BRZYSKI MIKOŁÓW 1974
12 000 1:08:18
95 1
119 KAROLINA GNEZA MIKOŁÓW 1987 K 12 000 1:09:08 24
1
120 JERZY GĘŚLAK RUDA ŚLĄSKA 1962
12 000 1:09:23
96 1
121 PAULINA CHORZĘPA RUDA ŚLĄSKA 1999 K 12 000 1:09:53 25
1
122 WIEŃCZYSŁAW LIPMAN KATOWICE 1965
12 000 1:11:41
97 1
123 KRZYSZTOF DĄBROWSKI ZABRZE 1973
12 000 1:12:45
98 1
124 AGNIESZKA KAŁUŻA SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 1976 K 12 000 1:19:00 26
1
125 JERZY NOWOK RUDA ŚLĄSKA 1950
12 000 1:21:48
99 1
126 MARIA MAJEK KATOWICE 1973 K 12 000 1:25:58 27
1
127 SYLWIA CEPUCHOWICZ KATOWICE 1969 K 12 000 1:28:58 28
1
128 SYLWIA FRYDRYSIAK W POGONI ZA DUCHEM KATOWICE 1970 K 12 000 1:29:01 29
1
129 HENRYK JANKOWSKI SOSNOWIEC 1946
12 000 1:32:05
100 1
130 TADEUSZ JANICZEK BYTOM 1940
12 000 1:41:37
101 1
131 ANDRZEJ GŁUSZEK KRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKA 1974
8 000 0:31:06
102 1
132 JAKUB MAKOS SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 1999
8 000 0:32:10
103 1
133 ADAM KAŁUŻNY RUDA ŚLĄSKA 1986
8 000 0:33:08
104 1
134 ŁUKASZ GOLEMBA RUDA ŚLĄSKA 1987
8 000 0:33:21
105 1
135 JAKUB MAREKWICA MK TEAM SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 2005
8 000 0:33:51
106 1
136 MAREK MACIEJEWSKI MYSŁOWICE 1961
8 000 0:34:53
107 1
137 ŁUKASZ MALINA WEBCON RUNNERS KATOWICE 1978
8 000 0:35:58
108 1
138 TOMASZ WILK MIKOŁÓW 1978
8 000 0:36:02
109 1
139 KRZYSZTOF ŻYCHOŃ KATOWICE 1985
8 000 0:36:12
110 1
140 ADRIAN SZOŁTYSEK PANIÓWKI 1983
8 000 0:36:48
111 1
141 KRZYSZTOF DUDA SILESIA RUNNING TEAM SILESIA 1975
8 000 0:37:09
112 1
142 IRENEUSZ WRĘCZYCKI CHORZÓW 1966
8 000 0:37:14
113 1
143 JAKUB MAJNUSZ RUDA ŚLĄSKA 1982
8 000 0:38:13
114 1
144 BARTOSZ CHLEBOŚ RUDA ŚLĄSKA 2004
8 000 0:38:19
115 1
145 KAMIL GORAUS ADS MASNA KRYTYCZNA 1984
8 000 0:38:35
116 1
146 JAROSŁAW BEJM KATOWICE 1988
8 000 0:39:02
117 1
147 JAROSŁAW PIŁAT KRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKA 1979
8 000 0:39:23
118 1
148 DAMIAN STARY ADS MASNA KRYTYCZNA 1976
8 000 0:39:30
119 1
149 WALDEMAR LOSKA KATOWICE 1974
8 000 0:39:57
120 1
150 ZBIGNIEW MAJEK CHORZÓW WPRAWIA W RUCH 1972
8 000 0:40:26
121 1
151 BEATA ANDROSZ RUDA ŚLĄSKA 1976 K 8 000 0:40:47 30
1
152 WIOLETTA JOŃCZYK KATOWICE 1978 K 8 000 0:40:58 31
1
153 MARCIN TABORSKI RUDA ŚLĄSKA 1981
8 000 0:41:10
122 1
154 ROMAN RUSEK RUDA ŚLĄSKA 1979
8 000 0:41:12
123 1
155 JAROSŁAW KULEJ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 1968
8 000 0:41:17
124 1
156 TOMASZ PAPESZ OPEL ACTIVE TEAM RUDA ŚLĄSKA 1975
8 000 0:41:26
125 1
157 ALEKSANDRA DRAŻYK ORZESZE 1996 K 8 000 0:42:07 32
1
158 BARBARA SZELEST MYSŁOWICE 1978 K 8 000 0:43:06 33
1
159 JACEK KINEL SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 1982
8 000 0:43:07
126 1
160 IRENEUSZ GWÓŹDŹ RUDA ŚLĄSKA 1975
8 000 0:43:14
127 1
161 DARIUSZ SZYJA ADS MASNA KRYTYCZNA SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 1975
8 000 0:43:25
128 1
162 REMIGIUSZ ROLNIK MIKOŁÓW 1967
8 000 0:43:28
129 1
163 KRZYSZTOF DZIAŁABIJ OLKUSZ 1983
8 000 0:43:49
130 1
164 SABINA BUJOK KATOWICE 1983 K 8 000 0:44:01 34
1
165 MARIUSZ DUDEK RUDA ŚLĄSKA 1980
8 000 0:44:09
131 1
166 KORNELIA WĘGLER KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA 1970 K 8 000 0:44:11 35
1
167 AGATA SKWIERCZ RUDA ŚLĄSKA 1988 K 8 000 0:44:33 36
1
168 RAFAŁ RAWICZ-GROTOWSKI RUDA ŚLĄSKA 1969
8 000 0:45:17
132 1
169 ADAM WILSZ PANIÓWKI 1971
8 000 0:45:25
133 1
170 ROBERT DŁUCIK RUDA ŚLĄSKA 1973
8 000 0:45:29
134 1
171 AGNIESZKA DUDEK RUDA ŚLĄSKA 1982 K 8 000 0:45:51 37
1
172 MARIUSZ MROCHEM RUDA ŚLĄSKA 1980
8 000 0:46:11
135 1
173 KRZYSZTOF BRZEŹNIAK RUDA ŚLĄSKA 1977
8 000 0:46:12
136 1
174 NORBERT BRODIUK GLIWICE 1973
8 000 0:46:15
137 1
175 ANDRZEJ BOŃCZUK RUDA ŚLĄSKA 1963
8 000 0:46:16
138 1
176 MARZENA MORAWIEC BYTOM 1987 K 8 000 0:46:18 38
1
177 MARIUSZ GÓRZYŃSKI RYBNIK 1984
8 000 0:46:24
139 1
178 JAKUB ABRAHAMOWICZ RYBNIK 1988
8 000 0:46:29
140 1
179 DAWID STRĄCZEK RUDA ŚLĄSKA 1999
8 000 0:46:32
141 1
180 EWA WILSZ PANIÓWKI 1974 K 8 000 0:46:46 39
1
181 LESZEK BRZYSKI RUDA ŚLĄSKA 1969
8 000 0:49:05
142 1
182 PAWEŁ CHORZĘPA RUDA ŚLĄSKA 1997
8 000 0:49:07
143 1
183 TOMASZ PAWLAS RUDA ŚLĄSKA 1997
8 000 0:49:26
144 1
184 GABRIELA SOBCZYK SBD ENERGETYK RYBNIK 1969 K 8 000 0:49:38 40
1
185 MAŁGORZATA LESZCZYŃSKA GLIWICE 1970 K 8 000 0:49:40 41
1
186 KATARZYNA MUSKIETORZ MIKOŁÓW 1993 K 8 000 0:49:51 42
1
187 JOANNA RÓŻAŃSKA ORZESZE 1984 K 8 000 0:49:53 43
1
188 MIKOŁAJ MAKOS MYSŁOWICE 1975
8 000 0:49:55
145 1
189 JOANNA ZGODA SIEMIANOWICE ŚL. 1966 K 8 000 0:50:28 44
1
190 SABINA SZYDŁOWSKA CHORZÓW 1967 K 8 000 0:50:48 45
1
191 TOMASZ LAGIERSKI CZELADŹ 1987
8 000 0:51:48
146 1
192 AGNIESZKA GUŁA MYSŁOWICE ADS MASNA KRYTYCZNA 1972 K 8 000 0:51:50 46
1
193 AGNIESZKA CICHY RUDA ŚLĄSKA 1983 K 8 000 0:52:08 47
1
194 MICHAŁ BĄKOWSKI RUDA ŚLĄSKA 1977
8 000 0:53:12
147 1
195 ŁUKASZ MAŁYSA ORZESZE 1982
8 000 0:54:34
148 1
196 JOHANKA BIAŁEK CHORZÓW 1980 K 8 000 0:54:37 48
1
197 AGATA ROBAKOWSKA KATOWICE 1980 K 8 000 0:54:40 49
1
198 EWA SZYMCZAK BĘDZIN 1984 K 8 000 0:54:42 50
1
199 ZUZANNA ADAMKIEWICZ RUDA ŚLĄSKA 1991 K 8 000 0:54:48 51
1
200 KATARZYNA CYRYS RUDA ŚLĄSKA 1991 K 8 000 0:54:49 52
1
201 BOŻENA PĘDOWSKA GLIWICE 1965 K 8 000 0:54:56 53
1
202 ANDRZEJ MAŃKA RUDA ŚLĄSKA 1954
8 000 0:54:59
149 1
203 EWA MAREK KATOWICE 1980 K 8 000 0:55:09 54
1
204 MICHAŁ DZIAŁABIJ KATOWICE 1980
8 000 0:56:36
150 1
205 DANUTA KSIĄŻEK RUDA ŚLĄSKA 1976 K 8 000 0:56:38 55
1
206 MARZENA STARZYŃSKA RUDA ŚLĄSKA 1976 K 8 000 0:56:39 56
1
207 MIROSŁAW STARZYŃSKI RUDA ŚLĄSKA 1976
8 000 0:56:40
151 1
208 DANUTA MROCZEK RUDA ŚLĄSKA 1970 K 8 000 0:56:59 57
1
209 MARTA NOWOK RUDA ŚLĄSKA 1986 K 8 000 0:57:36 58
1
209 AGNIESZKA NOWOK RUDA ŚLĄSKA 1981 K 8 000 0:57:36 58
1
211 SABINA SZCZYPKA KATOWICE 1988 K 8 000 1:02:49 60
1
212 AGNIESZKA STOLARZ GLIWICE 1975 K 8 000 1:03:41 61
1
213 AGNIESZKA KACZKIEWICZ GLIWICE 1976 K 8 000 1:04:09 62
1
214 KAMIL GAJDA RUDA ŚLĄSKA 1989
4 000 0:16:56
152 1
215 MICHAŁ SOCHA RUDA ŚLĄSKA 1972
4 000 0:18:03
153 1
216 MATEUSZ DUCHNOWSKI RUDA ŚLĄSKA 1988
4 000 0:18:06
154 1
217 TYMON SOCHA SP 6 RUDA ŚLĄSKA 2005
4 000 0:18:27
155 1
218 BENIAMIN JONAS RUDA ŚLĄSKA 2004
4 000 0:18:29
156 1
219 ADAM WÓJCIK KRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKA 1980
4 000 0:19:09
157 1
220 ZDZISŁAW GÓRECKI RYBNIK 1955
4 000 0:19:24
158 1
221 BARTOSZ ROLNIK MIKOŁÓW 2000
4 000 0:19:30
159 1
222 KLAUDIUSZ LOSKOT KATOWICE 1986
4 000 0:19:55
160 1
223 MICHAŁ DEPTA RUDA ŚLĄSKA 2004
4 000 0:19:57
161 1
224 ANDRZEJ DEPTA RUDA ŚLĄSKA 1967
4 000 0:19:59
162 1
225 ANDRZEJ DRAŻYK ORZESZE 1966
4 000 0:20:00
163 1
226 BARBARA NENKO RUDA ŚLĄSKA 1980 K 4 000 0:20:02 63
1
227 EWELINA PIETREK ADS MASNA KRYTYCZNA 1985 K 4 000 0:20:04 64
1
228 MONIKA BOGACZ RUDA ŚLĄSKA 1988 K 4 000 0:20:07 65
1
229 GRZEGORZ KORZENIOWSKI BYTOM MIECHOWICE 1975
4 000 0:20:23
164 1
230 ADAM ŻYCHOŃ KATOWICE 1986
4 000 0:20:25
165 1
231 ARKADIUSZ WILIŃSKI KRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKA 1977
4 000 0:20:28
166 1
232 KRZYSZTOF MAŁEK KATOWICE 1975
4 000 0:20:34
167 1
233 MAGDALENA ZYSKOWSKA RUDA ŚLĄSKA 1989 K 4 000 0:20:47 66
1
234 KAJETAN ŻMUDZIŃSKI KATOWICE 1986
4 000 0:21:02
168 1
235 JACEK DYLSKI ZABRZE 1991
4 000 0:21:17
169 1
236 WŁADYSŁAW JAWORECKI RUDA ŚLĄSKA 1965
4 000 0:21:24
170 1
237 JAROSŁAW SZOT KATOWICE 1970
4 000 0:21:26
171 1
238 DARIUSZ ZYSKOWSKI RUDA ŚLĄSKA 1967
4 000 0:21:28
172 1
239 KRZYSZTOF KACZMARCZYK CHORZÓW 1981
4 000 0:21:44
173 1
240 MICHAŁ DACZYŃSKI GLIWICE 1977
4 000 0:22:06
174 1
241 KAMILA PECIAK ZABRZE 1977 K 4 000 0:22:17 67
1
242 DARIUSZ DRYNDA RUDA ŚLĄSKA 1980
4 000 0:22:19
175 1
243 KATARZYNA SOLARZ TKKF HADES MIKOŁÓW 1977 K 4 000 0:22:22 68
1
244 KRZYSZTOF PISS ZABRZE 1973
4 000 0:22:27
176 1
245 GRZEGORZ SITKO CHORZÓW 1991
4 000 0:22:34
177 1
246 ADRIAN LOREK KATOWICE 1981
4 000 0:22:41
178 1
247 JOLANTA MROZEK MIKOŁÓW 1982 K 4 000 0:22:50 69
1
248 MARLENA SOCHA RUDA ŚLĄSKA 1973 K 4 000 0:22:55 70
1
249 BARBARA WYLOTEK RUDA ŚLĄSKA 1974 K 4 000 0:22:57 71
1
250 KRYSTIAN MARMUROWICZ KATOWICE 1976
4 000 0:23:01
179 1
251 PATRYCJA MACHAJSKA MK TEAM KATOWICE 1995 K 4 000 0:23:04 72
1
252 NIKODEM ŚWIDER RUDA ŚLĄSKA 2002
4 000 0:23:07
180 1
253 JOANNA DRAŻYK ORZESZE 1967 K 4 000 0:23:10 73
1
254 ADAM SITKO CHORZÓW 1992
4 000 0:23:21
181 1
255 ARKADIUSZ SOLARZ TKKF HADES MIKOŁÓW 1976
4 000 0:23:24
182 1
256 PIOTR DOMIN SIEMIANOWICE ŚL. 1986
4 000 0:23:26
183 1
257 RAFAŁ BOGOBOWICZ RUDA ŚLĄSKA 1987
4 000 0:23:29
184 1
258 AGNIESZKA RURAŃSKA KATOWICE 1987 K 4 000 0:23:39 74
1
259 PIOTR ŁYSKO RR RUNNERS KATOWICE 1987
4 000 0:24:01
185 1
260 TOMASZ PACHOLSKI RUDA ŚLĄSKA 1970
4 000 0:24:06
186 1
261 MAGDALENA JANKOWSKA GLIWICE 1991 K 4 000 0:24:07 75
1
262 JOANNA WĘGRZYK RUDA ŚLĄSKA 1987 K 4 000 0:24:11 76
1
263 ŁUKASZ STAŚKIEWICZ CHORZÓW 1984
4 000 0:24:30
187 1
264 KAJETAN DACZYŃSKI GLIWICE 1998
4 000 0:24:39
188 1
265 RAFAŁ NAWROT KATOWICE 0
4 000 0:24:41
189 1
266 IWONA STAŚKIEWICZ CHORZÓW 1986 K 4 000 0:24:46 77
1
267 MARCIN NAWROT KATOWICE 2008
4 000 0:24:51
190 1
268 DOMINIKA PIKSA RUDA ŚLĄSKA 1980 K 4 000 0:25:00 78
1
269 PAWEŁ CHLEBOŚ RUDA ŚLĄSKA 1978
4 000 0:25:10
191 1
270 MARZENA KOTAS RUDA ŚLĄSKA 1984 K 4 000 0:25:24 79
1
271 ŻANETA GAŁKA RUDA ŚLĄSKA 1990 K 4 000 0:25:37 80
1
272 MARZENA HELM RUDA ŚLĄSKA 1983 K 4 000 0:25:40 81
1
273 DAMIAN GWÓŹDŹ RUDA ŚLĄSKA 1981
4 000 0:25:44
192 1
273 KATARZYNA GRÓDEK-GWÓŹDŹ RUDA ŚLĄSKA 1984 K 4 000 0:25:44 82
1
275 JOANNA KORZENIOWSKA BYTOM MIECHOWICE 1979 K 4 000 0:25:48 83
1
276 MONIKA MALCHERCZYK ORNONTOWICE 2002 K 4 000 0:25:56 84
1
277 ANNA AUGUSTYN ADS MASNA KRYTYCZNA KATOWICE 1981 K 4 000 0:26:00 85
1
278 MAREK RICHTER RUDA ŚLĄSKA 1977
4 000 0:26:06
193 1
279 MONIKA ŻYDEK CHORZÓW 1985 K 4 000 0:26:36 86
1
280 RAFAŁ ŻYDEK CHORZÓW 1984
4 000 0:26:37
194 1
281 JOLANTA CHROBOK CHORZÓW 1973 K 4 000 0:26:46 87
1
282 MAJA KAŁUŻA SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 2001 K 4 000 0:26:50 88
1
283 BOGUSŁAW ZGODA SIEMIANOWICE ŚL. 1963
4 000 0:26:56
195 1
284 BEATA MICHALSKA RUDA ŚLĄSKA 1967 K 4 000 0:26:58 89
1
285 MICHAŁ KORZENIOWSKI BYTOM MIECHOWICE 2005
4 000 0:27:03
196 1
286 JAN MUSZYŃSKI BBJM KATOWICE 1945
4 000 0:27:20
197 1
287 EDWARD KUREK KATOWICE 1939
4 000 0:27:23
198 1
288 MAŁGORZATA KOTOWICZ ZABRZE 1984 K 4 000 0:27:31 90
1
289 PIOTR GRZYŚKA ZABRZE 1982
4 000 0:27:32
199 1
290 OLGA KOZIOŁEK KATOWICE 2005 K 4 000 0:27:37 91
1
291 TOMASZ KOZIOŁEK KATOWICE 1974
4 000 0:27:39
200 1
292 HONORATA SIDŁO-JÓZEFIAK CHORZÓW 1991 K 4 000 0:27:46 92
1
293 MARTYNA FRYDRYSIAK SP 9 KATOWICE 2005 K 4 000 0:28:06 93
1
294 SEBASTIAN MAKOS MYSŁOWICE 2005
4 000 0:28:09
201 1
295 ALEKSANDRA KUPFER RUDA ŚLĄSKA 1974 K 4 000 0:28:38 94
1
296 MAŁGORZATA SAJDAK SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 1967 K 4 000 0:28:41 95
1
297 ALEKSANDRA NIEDŹWIEDZKA ŁAZISKA GÓRNE 1990 K 4 000 0:28:59 96
1
298 PIOTR HAHN PANIÓWKI 1982
4 000 0:29:00
202 1
299 ALEKSANDRA MAŁEK KATOWICE 1974 K 4 000 0:29:17 97
1
300 HANIA CIOSEK CHORZÓW 2003 K 4 000 0:29:58 98
1
301 OLGIERD JĘDRUŚ MYSŁOWICE 1950
4 000 0:30:09
203 1
302 IZABELLA SZYMROSZCZYK RUDA ŚLĄSKA 1992 K 4 000 0:30:26 99
1
303 KAROLINA MASZTALER MIKOŁÓW 1999 K 4 000 0:30:48 100
1
304 KAJETAN SOSIN SP 1 CHORZÓW 2008
4 000 0:31:23
204 1
305 SYLWIA SOSIN BIEGNĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 1975 K 4 000 0:31:36 101
1
305 ADAM SOSIN BIEGNĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 1973
4 000 0:31:36
205 1
307 MONIKA MROCZEK G 3 RUDA ŚLĄSKA 2002 K 4 000 0:33:30 102
1
308 NATALIA STARY ADS MASNA KRYTYCZNA 1979 K 4 000 0:33:45 103
1
309 MARIUSZ MARCINIAK SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 1986
4 000 0:34:03
206 1
310 AURELIA MARCINIAK SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 2012 K 4 000 0:34:04 104
1
311 MATEUSZ PLUSZCZYK KATOWICE 1986
4 000 0:34:13
207 1
312 ANETKA PLUSZCZYK KATOWICE 2012 K 4 000 0:34:14 105
1
313 JULIA BOMBA BĘDZIN 2011 K 4 000 0:50:30 106
1
313 ROBERT BOMBA BĘDZIN 1978
4 000 0:50:30
208 1











Nordic Walking
Miejsce [OPEN] Imię Nazwisko Klub/Miejscowość Rok ur. K/M Dystans Czas Miejsce [K] Miejsce [M] Pkt
1 JOANNA KOŁODZIEJ RUDA ŚLĄSKA 1968 K 16 000 1:53:23 1
1
2 ADAM TKOCZ FABRIKA NORDIKA RUDA ŚLĄSKA 1966
16 000 2:03:39
1 1
3 KATARZYNA WOLNIEWICZ RUDA ŚLĄSKA 1970 K 12 000 1:32:12 2
1
4 ALICJA TKOCZ FABRIKA NORDIKA RUDA ŚLĄSKA 1963 K 12 000 1:46:48 3
1
5 MAREK SIDŁO DRUŻYNA BIEGOWA RUDA ŚLĄSKA 1958
12 000 1:50:31
2 1
6 DANUTA WARZOCHA RUDA ŚLĄSKA 1957 K 12 000 1:51:40 4
1
7 MARZANNA WIŚNIEWSKA ZABRZE 1968 K 12 000 2:02:23 5
1
8 MAREK MAKOWSKI TYCHY 1958
8 000 0:55:53
3 1
9 TOMASZ MAZUREK PANIÓWKI 1973
8 000 0:56:20
4 1
10 RENATA MATUSIK-SKALSKA DZIEWKI 1972 K 8 000 0:58:21 6
1
11 MARIA WITKOWSKA KATOWICE 1953 K 8 000 0:59:52 7
1
12 ZDZISŁAW MAJEK KATOWICE 1947
8 000 0:59:58
5 1
13 JERZY RURAŃSKI STADION ŚLĄSKI 1948
8 000 1:01:49
6 1
14 SŁAWOMIR WIŚNIEWSKI ZABRZE 1967
8 000 1:02:26
7 1
15 KATARZYNA BOGUSŁAWSKA STADION ŚLĄSKI 1970 K 8 000 1:02:31 8
1
16 KRYSTYNA DOMIN SIEMIANOWICE ŚL. 1955 K 8 000 1:02:50 9
1
17 ELŻBIETA KRZEMIEŃSKI KATOWICE 1950 K 8 000 1:04:02 10
1
18 MAŁGORZATA KAPICA MK TEAM 1957 K 8 000 1:04:21 11
1
19 ANDRZEJ RYGULSKI ŁAZISKA GÓRNE 1954
8 000 1:05:12
8 1
20 KLAUDIA KAPICA MK TEAM SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 1983 K 8 000 1:05:17 12
1
21 JOANNA MIESZCZANIN FABRIKA NORDIKA RUDA ŚLĄSKA 1977 K 8 000 1:06:32 13
1
22 MARIA MROWIEC BYTOM 1943 K 8 000 1:07:47 14
1
23 JOLANTA PŁASZCZEWSKA KATOWICE 1967 K 8 000 1:08:43 15
1
24 BOŻENA WISOWSKA RUDA ŚLĄSKA 1970 K 8 000 1:09:00 16
1
25 ELŻBIETA WIKTORZAK KATOWICE 1960 K 8 000 1:09:18 17
1
26 BEATA STACHOWIAK KATOWICE 1971 K 8 000 1:10:49 18
1
27 PAWEŁ LEBIODA KATOWICE 1989
8 000 1:11:10
9 1
28 DOROTA KOWALSKA RYBNIK 1968 K 8 000 1:11:15 19
1
29 DANUTA KRÓLIKOWSKA-ŁOSKOT STADION ŚLĄSKI 1956 K 8 000 1:11:21 20
1
30 JULIA ZIĘBA KATOWICE 1944 K 8 000 1:11:48 21
1
31 MICHAŁ KASPERCZYK RUDA ŚLĄSKA 1998
8 000 1:16:45
10 1
32 WIKTORIA WYŻKIEWICZ RUDA ŚLĄSKA 1999 K 8 000 1:16:46 22
1
33 KRYSTYNA MAJEK KATOWICE 1947 K 8 000 1:17:06 23
1
34 JOLANTA DZIAŁABIJ KATOWICE 1959 K 8 000 1:23:40 24
1
34 JÓZEF DZIAŁABIJ KATOWICE 1956
8 000 1:23:40
11 1
36 MICHAŁ HACHULSKI CZELADŹ 1951
8 000 1:46:16
12 1
36 MARYLA HACHULSKA CZELADŹ 1954 K 8 000 1:46:16 25
1
38 MARIUSZ MĘŻYK RUDA ŚLĄSKA 2000
4 000 0:21:05
13 1
39 DAWID CHYT ZS 5 RUDA ŚLĄSKA 2000
4 000 0:27:34
14 1
40 MAREK WITOR MK TEAM 1989
4 000 0:28:28
15 1
41 KRZYSZTOF OLEKSY ADS MASNA KRYTYCZNA KATOWICE 1970
4 000 0:28:31
16 1
42 ILONA SZENDZIELORZ FABRIKA NORDIKA RUDA ŚLĄSKA 1957 K 4 000 0:29:54 26
1
43 JERZY BEDNARZ CHORZÓW 1964
4 000 0:31:09
17 1
44 PAWEŁ INDYKA KATOWICE 1966
4 000 0:32:01
18 1
45 IRENA KACZMARCZYK KATOWICE 1952 K 4 000 0:32:12 27
1
46 EMILA GORAUS KATOWICE 1950 K 4 000 0:32:47 28
1
47 ZYGMUNT KURPET JASTRZĘBIE ZDRÓJ 1956
4 000 0:33:44
19 1
48 SŁAWOMIRA KULEJ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 1970 K 4 000 0:34:00 29
1
49 KATARZYNA WÓJCIK FABRIKA NORDIKA RUDA ŚLĄSKA 1980 K 4 000 0:34:21 30
1
50 EDYTA INDYKA KATOWICE 1971 K 4 000 0:35:44 31
1
51 IWONA ZARADNA-SZYMAŃSKA SIEMIANOWICE ŚL. 1956 K 4 000 0:35:59 32
1
52 ROMUALDA RICHTER RUDA ŚLĄSKA 1976 K 4 000 0:38:21 33
1
53 BARBARA MIKA FABRIKA NORDIKA 1955 K 4 000 0:38:23 34
1
54 AGNIESZKA DRAPA-KOŹLICKA RUDA ŚLĄSKA 1979 K 4 000 0:39:27 35
1
55 ANETA RAJCA CHORZÓW 1978 K 4 000 0:40:46 36
1
56 MAGDALENA BEDNARZ CHORZÓW 1988 K 4 000 0:41:51 37
1
57 BEATA PINDRAL-BEDNARZ CHORZÓW 1964 K 4 000 0:42:52 38
1
58 GRAŻYNA DZIEDZIC RUDA ŚLĄSKA 1954 K 4 000 0:43:08 39
1
59 AGATA SIDŁO-STAWOWY DRUŻYNA BIEGOWA KATOWICE 1987 K 4 000 0:43:23 40
1
60 GABRIELA GARUS-MAZUREK PANIÓWKI 1976 K 4 000 0:46:00 41
1
61 BOGUSŁAWA KURPET JASTRZĘBIE ZDRÓJ 1953 K 4 000 0:46:06 42
1